Genel Müdür

Değerli Paydaşlarımız,

Kurulduğu günden bu yana FritClean markası kızartma yağı filtrasyon sistemleri sektöre başarısını göstermektedir. İnovasyonu ve AR-GE'yi odak noktasına koyan yaklaşımı ile ülkemizde ve hatta dünyada ilk kez gerçekleştirilen çalışmalara imza atma başarısını göstererek Türk mühendislerinin geldiği seviyeyi de kanıtlamış bulunuyor.

İnovasyon ve AR-GE odaklı çalışmaların firmamızı kriz ortamında bile yükseklere taşıyacağının en büyük göstergesi

Şuan dünyada ve Türkiye'de yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen rekabet gücümüzü muhafaza ederek büyümemizi devam ettirdik çünkü inovasyon ve AR-GE odaklı çalışmaların firmamızı kriz ortamında bile yükseklere taşıyacağının en büyük göstergesidir.

2019 yılı sonuna kadar kapasite, prodüktivite, inovasyon ve kalite artırıcı yatırımlar tamamlandı ve üretim kapasitemiz gelecek yıllarda pazardaki olası talep artışlarına cevap verecek seviyelere ulaştı.

Şirketimizi geleceğe taşıyacak olan vizyonumuz doğrultusunda yenilikçi yapımızı korumak, teknolojiye ve insana yatırım yapmak, faaliyet gösterdiğimiz mevcut sektörlerde yaygınlığımızı ve etkinliğimizi artırmak ve uluslararası pazarda daha fazla yer almak en önemli hedefimiz olmaya devam ediyor.

Şirketimizin bu noktaya gelmesinde emeği bulunan başta müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza değerli katkıları ve bizlere duydukları bağlılık ve güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

İşlerinizde başarı ve mutluluk dileklerimizle...

 

Sevgi ve Saygılarımızla,

Nevres Özdüzenciler

Genel Müdür

BAYİLİK FORMU

ÜRÜN TALEP FORMU